OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Slider - podstrona 2

Wieloletnie doświadczenie w przestrzeni prawnej pozwoliło nam na przygotowanie oferty skrojonej do potrzeb każdego Klienta indywidualnego. Kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa:

»   cywilnego
»   podatkowego
»   nieruchomości
»   spadkowego
»   pracy
»   autorskiego i własności przemysłowej
»   konsumpcyjnego
»   administracyjnego.

Mając na uwadze komfort i powodzenie naszych klientów oferujemy 4 segmenty współpracy dopasowane do ich aktualnych potrzeb. W zakres naszych usług wchodzą:

»   jednorazowe porady prawne
»   prowadzenie spraw sądowych
»   wydawanie opinii prawnych
»   stała obsługa prawna.

W naszym interesie leży komfort i powodzenie klienta, dlatego od pierwszego kontaktu staramy się wyjaśnić Klientowi sytuacje, w jakiej się znajduje oraz znaleźć jej najkorzystniejsze rozwiązanie.

W zakres usług przeznaczonych dla osób indywidualnych wchodzą między innymi:

»   reprezentowanie przed Sądami i organami administracji
»   obsługa postępowań
»  odwołania od decyzji administracyjnych, reprezentowanie w sprawach administracyjnych i sądowo-administracyjnych
»   przygotowanie oraz opinia i negocjacja projektów umów, statutów i regulaminów
»   pomoc w pozyskaniu odszkodowania za szkody rzeczowe i osobowe
»  pomoc związana z obrotem i regulacją stanu prawnego nieruchomości i nabywaniem nieruchomości.

Koszty
Przeprowadzamy indywidualną wycenę jednorazowej obsługi Klienta w odniesieniu do nakładu pracy, wymaganego dla prowadzenia danej sprawy.

SKONTAKTUJ SIĘ

Please leave this field empty.


W trosce o zapewnienie najwyższego standardu bezpieczeństwa naszych Klientów, Kontrahentów, Osób współpracujących a także osób zainteresowanych karierą w Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszki Wasilewskiej, Kancelaria objęta została wewnętrzną Polityką w zakresie zarządzania danymi. W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że wszelkie przesłane do Kancelarii dokumenty zawierające dane osobowe, a nie związane bezpośrednio z realizowanymi przez Kancelarię zleceniami obsługi prawnej będą podlegać natychmiastowemu usunięciu i/lub zniszczeniu zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. z 2014, poz. 1182) bez informowania Nadawcy o tym fakcie.